Logo opowiem.pl
Opowiem.pl > O serwisie

Ostatnio dodane Najnowsze zdjęcie


Ostatnio komentowane
Zdjęcie z komentarzem Zdjęcie z komentarzem Zdjęcie z komentarzem 

Izrael (Jerozolima i Tel...
(1) ostatni autor: Darek

Kilka zdjęć "w trybie"...
(1) ostatni autor: Darek

Jesień
(1) ostatni autor: Darek

Narty w Valmeinier we...
(1) ostatni autor: edyta

Narty w dolinie słońca
(1) ostatni autor: Jacek

Rodos
(1) ostatni autor: Darek

Chorwacja poniżej...
(2) ostatni autor: Darek

Moja pouczająca historia
(1) ostatni autor: Marta1222

pierwszy dzień w...
(4) ostatni autor: Marta1222

Magia wspomnień
(2) ostatni autor: Andzia32

Światy dwa
(2) ostatni autor: Andzia32

Dom
(4) ostatni autor: Andzia32

Chorwacja
(1) ostatni autor: Darek

Kreta
(2) ostatni autor: Darek

Login
Hasło
            Nowe hasło

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się

Rejestracja pozwala na
- dodawanie -
- publikowanie -
- komentowanie -
opowiadań, zdjęć i filmów

Bezpłatne i bez ograniczeń

Informacje o serwisie

Witaj w serwisie opowiem.pl - serwisie życzliwych OpOwiadów.

Opowiedz nam swoją historię. Podziel się swoim doświadczeniem, przemyśleniami, emocjami. Opowiedz o miejscach, sytuacjach lub wydarzeniach ze swojego życia. Ważne by nie było w nich fikcji, mitów czy nieprawdy. Tutaj liczą się tylko fakty. Ocalisz w ten sposób od zapomnienia wszystko to, co uważasz za ważne. Podzielisz się swoim doświadczeniem, z którego będą mogli korzystać inni. Pozostawisz po sobie ślad...

Serwis opowiem.pl umożliwia pisanie opowiadań w dowolnej formie, np. relacji, reportażu, krótkiej notatki czy opowieści z rozdziałami. Można zamieszczać również dowolne ilości zdjęć opisując je lub nie. Możesz w ten sposób opowiedzieć np. o podróży życia, niedzielnej wycieczce czy spacerze; o swoich zainteresowaniach, kolekcjach czy sportowych wyczynach; budowie domu, remoncie mieszkania czy naprawie roweru... Możesz zdjęcia z rodzinnej imprezy pokazać tylko wybranym jej członkom, przyjaciołom lub zrobić rodzinny album, który zaprezentujesz w dowolnym czasie i miejscu. Będzie zawsze pod ręką. W sieci.

Wszystkie zamieszczone treści i zdjęcia muszą być Twoją własnością. Opowiadanie można udostępnić do czytania wszystkim, wybranym z listy znajomych lub ... nie publikować - pisać dla siebie (np. jako pamiętnik). Decyzję o tym co i komu udostępnić do czytania możesz zmienić w każdej chwili. Można również komentować opowiadania innych. Pamiętaj zawsze o tolerancji, kulturze słowa i poszanowaniu prywatności. W opowiadaniach dla wszystkich nie zamieszczaj nazwisk, adresów i innych informacji naruszających prywatność innych osób. Chroń również własną - chyba, że świadomie chcesz się zareklamować. Decyzja należy do Ciebie.

Poniżej wyjaśnienie kilku określeń:
OpOwiad - zarejestrowany użytkownik serwisu opowiem.pl.
Pisacz - OpOwiad posiadający wszystkie prawa, tzn. prawo do czytania, pisania i komentowania opowiadań (wykonał rejestrację pełną - podał adres e-mail).
Czytacz - OpOwiad posiadający prawo do czytania opowiadań dla wszystkich oraz przeznaczonych tylko dla niego (wykonał rejestrację podstawową).
Bez rejestrowania się i logowania można tylko czytać opowiadania dla wszystkich.

Wszystkie opinie, uwagi i sugestie dotyczące serwisu prześlij korzystając z kontaktu. Można również w ten sposób zgłaszać wszelkie naruszenia zasad i inne nieprawidłowości w postępowaniu użytkowników serwisu.